Akıllı Ev Sistemleri ile Teknolojinin Size Sağladığı Konforu Bodrum'da Hissedin!

Son yıllarda teknoloji öyle bir hızla gelişiyor ki, gelişen teknolojinin hızına yetişmekte zaman zaman zorlanıyoruz.Bodrum'da geçireceğiniz dakikaların daha keyifli ve kaliteli geçmesini sağlamak için Bodrum Tek Servis ailesi olarak yanınızdayız. Hızla gelişen teknoloji her geçen gün hayatımıza onlarca kolaylık sağlarken, tüm sektörlerde de büyük oranda etkisini göstermekte. Son günlerde hayatımızda önemli derecede etkisi olmaya başlayan teknolojik gelişmelerden biri de “Akıllı Ev Sistemleri.”

Akıllı ev sistemleri entegre bir yapıdadır ve evinizi çepeçevre sararak evinizin her noktasında etkin rolde olmanızı sağlar. Evde olmadığınız fakat aklınızın evde kaldığı zamanlar artık geride kalıyor. Akıllı ev sistemleri ile aynı evdeymişsiniz gibi evinize müdahale edebiliyor, gerekli kontrolleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca evinizde klima bakımı ,ısı pompası bakımı,beyaz eşya tamiri,ayrıca televizyon yetkili servislik hizmetleri bölgedeki en profesyonel ariston servisi gibi hizmetlerimizde bulunmaktadır

Bunun yanı sıra akıllı bir eve sahip olduğunuzda pek çok kameralı ve sensörlü güvenlik sistemi, akıllı evinizin bir parçası olacak, size dertsiz bir güvenlik hizmeti sunacaktır. Akıllı kilitten duman dedektörüne, pencere dedektöründen hareket sensörüne, su basma sensöründen akıllı prizlere kadar sistemin dokunmatik kontrol paneli ile evden ya da iphone, ipad, android yazılımlı diğer mobil cihazlarla veya bilgisayar ile bulunduğunuz her yerden ve her zaman kontrol edebilirsiniz. Pek çok imkâna sahip bu sistem ile evinize gerçekten de çağ atlatabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz keşif için lütfen iletişime geçiniz. 

+905523215657

©2002 by bodrumtekservis. Bir aracılık hizmetidir. Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız

  • Facebook
  • Instagram