Gemi Tekne Ve Yat Temizliği

Gemi temizliklerinde yat temizliği ve tekne temizliklerinde dikkat edilmesi gereken en önemli konu tekne ve yatlarda kullanılan malzemelerin son derece hassas malzemelerden oluşması madden ve manen çok önem verilmesidir tamda bunlar için gemi ve tekne temizlik işleriniz   en kısa sürede hiç bir ürüne zarar vermeden  tamamlanır ve temizlik sonrası herhangi bir kaba veya ayrıntıda kirlilik görünmez. Gemi, yat ve tekneler için iç yapılarına uygun ve özellikle yat ve teknelerin iç aksamlarında kullanılan malzemelerin özel olmasından dolayı hassas ve dikkatli bir çalışma yapmaktayız.

Yapılan çalışmalar esnasında sizlere hangi malzemenin nereye kullanılacağı hangi tür sonuç alınacağı hakkında birifing verilir  tam anlamıyla kaliteli ve hijyenik bir ortam olacağına dair garanti verilir. Kullandığımız malzemeler, hiçbir zaman aşınmaya veya yıpranmaya neden olmamaz.

Gemi Tekne ve Yat Temizliği

Özenle baktığınız ve her türlü bakımına sonuna kadar dikkat ettiğiniz gemi, yat veya tekneleriniz için  özenli temizlik hizmeti sunmaktayız. Kullanım süresi ve şekline göre değişebilen aralıklarda tekneleriniz kirlenebilmektedir ve zamanla bu da sizi rahatsız edebilmektedir.Bodrum Tek Servis bünyesindeki çözüm ortaklarımız burada size yardımcı olmaktan mutluluk duymaktadır.

Temizlik işlemi yapılmadan önce tekne ya da yatlarınız üzerinde detaylı bir inceleme yaparız. Görünen veya görünmeyen alanların tespiti yapıldıktan sonra temizliğin nereden başlayacağı ve nerede sonlandırılacağı kararlaştırılır.

Sizin için uygun olan zaman aralıklarında sizin kullanımınızı etkilemeyecek şekilde temizlik işlemi yapılmaktadır.

+905523215657

©2002 by bodrumtekservis. Bir aracılık hizmetidir. Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız

  • Facebook
  • Instagram