Televizyonlarınızı artık Çöpe Atmayın

Yetkili Teknik Servis Hizmetinin Ötesinde Müşterilerimiz İle Bire Bir Cihazlar İle İlgili Sorunların Görüşülmesiyle Beklen Hizmet Anlayışında Fark Yaratıyoruz. Farkımızı Bizimle İletişime Geçtiğiniz Andan İtibaren Göreceğinizi Garanti Ediyoruz.
Bodrum Tek Servis, LCD PLAZMA LED Televizyon tamir dalında Bodrum'da ilk interaktif hizmeti gerçekleştiren teknik servis olma özeliğini taşımaktadır, Televizyon tamirini tv kullanıcısı ile birlikte birebir konuşarak cihazdaki tüm sorunlar tespit edilip arıza tespiti yapılır.

Arızalı cihazlarınızın çöpe gitmesini engellemek istiyoruz çünkü;

  • Öncelikle her çöpe giden ürünün birer milli servet olduğu biliyoruz

  • Yeni bir Tv nin çok pahalı olduğunun bilincindeyiz

  • Tüm Bodrum Tek servis Ailesi olarak sorununuzu çözebileceğimizden eminiz

Lcd Led Tv Teknolojilerini çok yakından takip eden Bodrum Tek Servis bu tarz televizyonlarda rastlanan ekran, panel arızalarını çözebilmek içinde ithal profesyonel arıza tespit cihazları müşterilerimizin hizmetine sunmaktan gurur duyuyoruz, ekranın yenisiyle değişmesi durumunda neredeyse yeni bir televizyon fiyatına çıkan bu durum içinde çözüm üretmiştir Not: bu bahsettiğimiz tamir cihazıyla ekranı kendiliğinden bozulmuş olanları onarabiliyoruz dışarıdan bir müdahale ile kırılmış, çatlamış sıvı teması olmuş ise bunların tamiri mümkün değildir.

+905523215657

©2002 by bodrumtekservis. Bir aracılık hizmetidir. Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız

  • Facebook
  • Instagram